Úvod » Zpravodaje

publikováno 10.11.2018 (aktualizováno 18.12.2018)

nahrávání formulářů GDPR je již aktivní

GDPR je již aktivní, je možné nahrávat souhlasy jednotlivých hráčů a členů. Termín je do konce prosince. V lednu budou správci vyzvání k poslední nápravě a může hrozit opravdu smazání všech lidí v klubu!

Důrazně před nahráváním scanu doporučuji přečíst návod: ZDE

A ještě důrazněji apeluji na NEpoužití tlačítka Odebrat souhlas > Odebráním souhlasu zrušíte uvedené osobě kompletní registraci.

ZMĚNA SOUHLASU: pokud omylem nahrajete špatný formulář, tak jediná možná změna je nahrání nového souhlas, nikoliv odebráním souhlasu, původní souhlas se přepíše.

Jsou už případy, kdy si správce sám sobě odebral souhlas a tím si zrušil všechna práva, fotku a celou registraci. Jelikož náprava je značně komplikovaná, proto s odebráním souhlasu nakládejte zvláště opatrně.

Vzorový prázdný formulář stáhnete ZDE

Dejte si pozor na správnost scanu, musíte nascanovat dva papíry do jednoho souboru a ten nesmí být větší než 500kB. Také pozor abyste nahráli správný soubor ke každé osobě, nejspíš se budou podpisy kontrolovat. V případě problémů asi hlavně s tím scanem do jednoho souboru se ozvěte, poradím, pomůžu.

M.Brož