Úvod » Zpravodaje

Důležité - výměna fotek do 15.7.2016!

publikováno 17.06.2016

Důležité - výměna fotek do 15.7.2016!

Aktuální sdělení k Registru ČAST. Jak už si možná někteří z vás všimli, objevil se u některých hráčů nový status jejich platnosti registrace. Označení se žlutým vykřičníkem a datem platnosti ukazuje na datum, ke kterému je nutné aktualizovat fotografii hráče v Registru. Pokud k aktualizaci nedojde, hráči propadne platnost registrace a bude nutné provést její obnovu standardním postupem se žádostí k registrujícímu svazu. Proto zároveň připomínám, že podle nedávné změny v Registračním řádu existuje období volné aktualizace fotografií. Podle článku 405.02 je to mezi 15.6. až 15.7. v každém roce. V tomto období by měli všichni, kterým v příští sezóně platnost fotografie, prostřednictvím svých správců v klubu nahrát do Registru nové, aktuální nejvíce rok staré fotky. Fotky lze nahrávat přímo ke každému hráči, v menu Klub > Osoby klubu > Editace je přímo pod fotkou tlačítko na změnu fotky. Změna je NUTNÁ a bez aktualizace fotky defakto hráč nebude moci být na soupisce!